Wielkanoc inspiracje na zielono

Wielkanoc inspiracje na zielono to najpopularniejszy motyw, który gości na naszym świątecznym stole. Od kwiatów po jajka, jasne i kolorowe wieńce mogą zdobić twoje drzwi albo stół. Daj swojemu mieszkaniu powiew świeżości po zimie i wypełnij je inspiracjami, które tu dla ciebie zebraliśmy.

Wielkanoc inspiracje na zielono

Wielkanoc jest synonimem pastelowych kolorów, wiosennych kwiatów, króliczków i czekoladowych jajek. Aby stworzyć wspaniałą świąteczną atmosferę w swoim domu w tym sezonie, możesz włączyć wszystkie te elementy do dekoracji, ustawienia stołu i układu pokoju.
Wiele osób lubi dekorować drzewo na Wielkanoc i wiosnę. Możesz kupić jedno lub zrobić drzewo z drucianą ramą, albo też zebrać wysokie gałązki w dużym słoju lub wazonie, który możesz następnie ozdobić, jak tylko chcesz. Wolnostojące drewniane drzewka z pomalowanymi drewnianymi ptakami zwisającymi z gałęzi tworzyłyby niesamowite centra stołowe jak i piękną dekorację przy ścianie.
Jedną rzeczą, którą zauważysz, gdy zaczniesz układać dekoracje wielkanocne, jest to, że jajka mają tendencję do przewracania się! Odpowiedzią jest oczywiście koszyk wielkanocny, a także wiele możliwości twórczych. Dekoracje nie zawsze muszą dotyczyć pasteli. Bądź odważny, odważny i jasny, dzięki swoim dekoracjom, jeśli to lepiej pasuje do Twojego wystroju. Bogate pomarańcze i granatowy to obecnie nasze ulubione odcienie.
Jeśli chcesz pobawić się w tę Wielkanoc i masz szczęście posiadać rozmaryn lub forsycje w swoim ogrodzie, zbierz gałązki, zawiąż wstążką lub sznurkiem i umieścić je przy każdym ustawieniu na stole, będą wyglądać i pachnieć wspaniale.

Wielkanoc inspiracje na zielono - 1
« 1 z 23 »

Stół pełen kwiatów

Używaj dużo mini żonkili, hiacyntów i narcyza w zabytkowych donicach z terakoty albo szklanych słojach lub wazonach, serwetkach z papieru w kwiatowe wzory lub białych serwetkach lnianych.
Twoja kreatywność nie musi być skomplikowana, a jeśli pracujesz z małymi dziećmi, najlepiej jest zachować prostotę. Doświadczenie mówi mi, że rozdmuchiwanie jaj lub próba dekorowania ich marmurowymi farbami może nie być najłatwiejszą drogą do pokonania przez młodych pomocników.
To fantastyczne móc czerpać piękno z takich uroczych kwiatów, dekoracji i opcji stylizacyjnych o tej porze roku, kiedy wszystko zaczyna się od nowych początków.

Marlena

Add your Biographical Info and they will appear here.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *